×

Pneumatické obrábacie nástroje a motory

Výrobcovia:

www.hermestools.eu/?strona=producent&id=3
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=15
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=7
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=10
www.hermestools.eu/?strona=producent&id=36

Sortiment výrobkov:

  • turbíny a presné brúsky;
  • rovné, uhlové a leštiace stroje;
  • orbitálne, vertikálne a pásové brúsky;
  • vysokorýchlostné a pomalobežné pištoľové vŕtačky;
  • priame, uhlové a modulárne (s vymeniteľnými hlavami) vŕtačky;
  • píly, nožnice, pilníky a iné špecializované pneumatické obrábacie nástroje;
  • pneumatické motory.

Pneumatické náradie značky DOTCO (teraz premenované na CLECO) na povrchovú úpravu sa vyznačuje spoľahlivosťou, robustnosťou, ergonómiou a všestrannosťou. Brúsky DOTCO sú prvou voľbou okrem iného pre americký holding United Technologies Corporation (UTC) pôsobiaci najmä v leteckom priemysle a zahŕ�?ajúci značky ako Pratt&Whitney, Goodrich, HS, Otis atď. Nástroje DOTCO sa úspešne používajú aj v automobilovom, železničnom, lodiarskom a všeobecnom priemysle.

Medzi najznámejšie a najoce�?ovanejšie nástroje na trhu patria turbínové brúsky určené na presnú prácu, ktoré sú mimoriadne rýchle a výkonné. Najobľúbenejší je model turbínovej brúsky 10R9000, ktorý ako jediný dosahuje 100 000 otáčok za minútu pri zachovaní minimálnej veľkosti nástroja a plynulej regulácii otáčok. Väčšie brúsky a leštičky sú k dispozícii v širokej škále možností (priame, uhlové, rýchlobežné a pomalobežné), ale všetky majú rovnaké vlastnosti - sú dobre vyvážené a veľmi účinné, s vysokým výkonom a nízkymi vibráciami. K dispozícii je aj široká škála príslušenstva, napríklad upínacie puzdrá rôznych veľkostí alebo odsávače pásov.

Pneumatické vŕtačky DOTCO sú už mnoho rokov jednou z najčastejších volieb veľkých výrobných spoločností v leteckom priemysle. Tieto nástroje sa vyznačujú neuveriteľnou presnosťou, výkonom a odolnosťou a sú k dispozícii v mnohých konfiguráciách a typoch (vrátane pištoľových, priamych, uhlových, pomaly a rýchlo rotujúcich alebo so systémom vymeniteľných hláv). Okrem brúsok a vŕtačiek ponúkame aj ďalšie pneumatické obrábacie nástroje (napr. píly, nožnice, pilníky) a špecializované nástroje pre letectvo..

Ponúkame aj spoľahlivé vzduchové motory CLECO/GARDNER DENVER - používajú sa všade tam, kde je použitie stlačeného vzduchu ako zdroja energie opodstatnené. Konštrukcia motorov umož�?uje ich prevádzku v nepriaznivých podmienkach (znečistenie, korozívne prostredie, vysoká teplota). Vyznačujú sa vysokým krútiacim momentom umož�?ujúcim vysoké zaťaženie.

Podrobné informácie o ponúkaných nástrojoch a riešeniach nájdete v priložených materiáloch.

Katalógy:

Letáky:

Prezentácie:

Filmy:

DOTCO film Brúsky